Hakkımızda /

Kurumsal Bilgiler...

Taşköprü Sanayii Çiflikköy Yalova No:5      Tel: 0539-917 23 55

ŞİRKET PROFİLİ

Mariniyum Ltd. olarak 3 yanı denizlerle çevrili ülkemizde en keyifli hobiniz için ihtiyaç duyduğunuz yat, tekne, motorbot vb deniz araçlarının üretim, tadilat, bakım, revizyon, tasarım ve mühendislik işlerini yapıyoruz. Özel tasarım ürünlerimizin satışını yapıyor, sizin talep ve beğeninize uygun size özel ürün modellemesi, imalatını yapıyoruz. Yat ve Teknelerimiz talebinize göre tercih edilen malzemeden üretilebilmektedir. Çelik, Alüminyum, Ahşap, Kompozit, Fiber malzemelerden ihtiyaç, kullanım ve beğeninize uygun yat ve tekne imalatı yapmaktayız.

TASARIM, İMALAT, TADİLAT, DEKORASYON, REVİZYON

Kullanmakta olduğunuz yat ve teknelerinizle ilgili her tür revizyon, bakım, onarım, tadilat, tamirat, dekorasyon, boya vb işleri profesyonel ekibimizle isteğinize uygun şekilde yaparak en kısa sürede teslim ediyoruz. Yat ve Teknelerinizle ilgili opsiyonel eklemeler için de hizmetinizdeyiz. Güneşlik (tente-gölgelik), küreklik, kamışlık, merdiven, direksiyon konsolu, oturaklar, brandalar gibi tüm dekorasyon işlerinizi yapıyor, tekneniz için gerekli olan malzemeleri temin ediyoruz. Vip kabin tasarımları, tavan yer döşemeleri, yat mobilyaları gibi konularda da hizmet vermekteyiz.

Tekneninizin bakıma ihtiyacı olduğunu mı düşünüyorsunuz? Yat ve teknenizi bize teslim edin, size ilk günkü gibi teslim edelim. Motor, direksiyon, direk, yelken gibi sürekli bakımının yapılması gereken aksamların teknik kontrollerini yapalım, yat ve teknenizin bozulan boyalarını yenileyip, ihtiyaç duyduğu yenilikleri yaparak size yepyeni bir yat ve tekne olarak teslim edelim. Zaman zaman yaptıracağınız bü tür bakım ve yenilemelerle hem yat ve tekneleriniz daha uzun ömürlü olmaktadır, hem de estetik olan yat ve teknelerinizle daha keyifli seyahatler yapabilir, yeni bir yat ve tekne alma maliyetine girmemiş olursunuz. Sizlere ekonomik maliyet ve fonksiyonel revizyonlarla yepyeni bir yat ve tekne sahibi olma imkanı sunuyoruz.

A'DAN Z'YE YAT VE TEKNE TASARIM İMALAT, TADİLAT VE DEKORASYONU, YAT MALZEMELERİ

  • Proje Çizimi ve Tasarımı
  • Mühendislik İşleri
  • İmalat Faaliyetleri
  • Dekorasyon
  • Boya
  • Ekspertiz İşleri
  • Yat Malzemeleri Satış ve Tedarik

3 GÜNLÜK DENİZ TAHMİNİ
Mariniyum Ltd.